APLIKACJA

serce

Aplikacja "Serce" została stworzona z myślą o kobiecych sercach. Pobierz ją i zadbaj z nami o swoje serce. W kilku prostych krokach dowiesz się, jakimi działaniami możesz wpływać na poprawę jego kondycji.

Choroby układu krążenia to jedne z najczęściej występujących problemów zdrowotnych. U płci pięknej pojawiają się one częściej niż u mężczyzn. Poprzez działania kampanii świadomościowej na temat profilaktyki i chorób serca u pań uczymy, jak zadbać o swoje zdrowie i utrzymać układ krążenia w dobrej formie. W monitorowaniu naszego postępowania pomóc może aplikacja, która każdego dnia pozwoli Ci ocenić, czy podejmowałaś aktywności dobre dla siebie i swojego serca.

Opis aplikacji:
  • Aplikacja SERCE pomaga zaobserwować, jak styl życia wpływa na kondycję serca.
  • Ściągając aplikację na telefon lub urządzenie mobilne, można każdego dnia kontrolować to, czy jesteśmy "dobrzy" dla swojego serca. Wprowadzając informacje o swoich nawykach żywieniowych, aktywności fizycznej, nastroju i sposobie spędzania czasu otrzymasz raport o tym, czy w danym dniu działałaś z korzyścią dla siebie.
  • Do raportu dołączone są krótkie porady, które wskażą, co można zrobić, abyś żyła bardziej zdrowo.
  • Stosując się do zaleceń i podstawowych zasad zdrowego życia, masz szansę zaobserwować poprawę na lepsze w swoim organizmie.
  • Aplikacja pozwala na dzielenie się wynikami ze znajomymi, dzięki czemu można wraz z bliskimi dbać o lepszą kondycję serca.

POBIERZ APLIKACJĘ  

 

 

 

 

Wszystkie informacje merytoryczne, które posłużyły do opracowania zestawień na niniejszej stronie, pochodzą z Raportu Fundacji MSD dla Zdrowia Kobiet "Polki 2013 – Zdrowie i jego zagrożenia" oraz zasobów Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.